Swissôtel Residences Bodrum Beach

Denize sıfır konumlandırılan Swissôtel Residences Bodrum Beach, Turgutreis’te sahip olunabilecek en güzel deniz ve adalar manzarasıyla sizleri Ege’nin kalbine davet ediyor.

Benzersiz günbatımına sahip Swissôtel Residences Bodrum Beach, 26,596 m² lik bir alan üzerinde büyüklükleri 84 m2 ile 348 m2 arasında değişen 20 farklı tipte 72 adet konut ve bir otelden oluşmaktadır.

Turgutreis merkezine ve D-Marin’e yaklaşık 1,5 km mesafede yer alan proje, özgün ve doğa dostu mimarisiyle olduğu kadar Turgutreis’in en yeşil projesi olmasından dolayı da adından söz ettirmektedir. Türkiye’nin en büyük, dünyanın da en büyük üçünü dikey bahçe projesi Swissôtel Resort Bodrum Beach’tedir.

Konut sahipleri, Swissôtel’in eşsiz ayrıcalıklarından ve olanaklarından faydalanma imkanına sahiptir. Swissôtel Resort Bodrum Beach’in açık ve kapalı havuzları, restoran-bar, SPA, fitness salonu, masaj odaları, Türk hamamı, toplantı odaları ve diğer seçkin hizmet üniteleri konut sahiplerinin kullanımına açıktır. Konut sahipleri, kirama sistemine dahil edilerek dilerlerse konutlarını işletmeye kiralayabilmektedir.

66 oda ve süitiyle minimalist ve modern tarzı, yenilikçi banyo çözümleri ve teknolojik özellikleri, Pürovel konseptiyle Swissôtel Resort Bodrum Beach, tam bir keyif ve dinlenme deneyimi yaşatmaktadır.