Swissôtel Residences Bodrum Hill

Bodrum girişi, Yokuşbaşı mevkiinde, Bodrum Kalesi, Kos Adası ve Karaada manzarasına hakim olan proje, Çağdaş Holding grup şirketlerince en üstün inşaat kalitesi ve malzemesi ile 32 dönümlük alan üzerinde inşa edilmektedir. Projenin önemli bir bölümü rekreasyon alanı olarak ayrılmıştır. Özenli bir planlama ile düzenlenen konut sahiplerine ait kullanım alanları, bir yanda Bodrum koyunun mavisine, diğer yanda da yamaç korunun yeşil tonlarına sahiptir.

Proje, Turgutreis Swissôtel Residences Bodrum Beach örneğinde olduğu gibi otel ve bağlı rezidanslardan oluşmaktadır. Toplam 55 ünitenin yer aldığı projede konutlar, herkesin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla 90 m2 - 558 m2 aralığında daire, dubleks ve villalar şeklinde planlanmıştır.
 
Konut sahipleri projenin tamamlanmasıyla birlikte Swissôtel Resort Bodrum Hill’in açık/kapalı havuzları, restoran-bar, spa, fitness center, masaj odaları, Türk hamamı, toplantı odaları ve diğer seçkin hizmet ünitelerinden faydalanabilme imkânına sahip olacaklardır. Konut sahipleri ayrıca Swissotel kirama sistemine dahil edilerek dilerlerse konutlarını işletmeye kiralayabileceklerdir.